Mirosław Tomasz Borucki

Trafiłeś na blog budowlano-remontowy Tomasza Boruckiego. Znajdziesz tu porady budowlane, polecane produkty oraz przydatne artykuły

Blog Boruckiego »

Przejdź do strony głównej

Polecane produkty »

Zamów drzwi balkonowe

Polecany sprzedawca »

Zamów w Oknoplast

Stolarka aluminiowa – czy warto przepłacać? »

Czy warto wybrać okna oraz drzwi aluminiowe?

Czy warto wybrać stolarkę aluminiową?

Droższe, ale solidne drzwi oraz okna

Nowoczesny design aluminiowej stolarki okienno-drzwiowej

Energooszczędność – doskonałe wyposażenie domów pasywnych

Drzwi aluminiowe są przyjazne dla środowiska

Drzwi aluminiowe są lekkie oraz łatwe w montażu

Chętnie dyskutujecie na temat: Czy warto wybierać drogie drzwi aluminiowe?

Najnowszy komentarz został dodany: 2 dni temu przez Aleksandra Jyko

Wiem, że drzwi aluminiowe są o wiele droższe niż PCW czy drewniane, ale moim zdaniem wyglądają o wiele lepiej. Czy opłaca się je wybrać? [...]

Liczba użytkowników zarejestrowanych w serwisie Mirosław Tomasz Borucki: 12 profili

 

Czytaj poradniki na blogu Tomasza Boruckiego. Wybieraj mądrze i oszczędnie

Porady zrób to sam!

Nie zawsze potrzebujesz fachowców

Polecane produkty

Polecamy sprawdzone produkty producentów

Dołącz do naszego forum

Budowlane forum dyskusyjne

 

Czy wiesz co to stolarka aluminiowa?

Jeśli lubisz minimalistyczne, nowoczesne rozwiązania, zapewne wiesz, czym jest stolarka aluminiowa. To jedno z najnowszych trendów architektonicznych na świecie, przeszklone fasady budynków cieszą oczy tysięcy ludzi w całej europie. Dzięki zastosowaniu aluminium w budownictwie można uzyskać ultranowoczesny efekt wizualny. To właśnie dzięki niemu nadawanie różnorodnych kształtów i form stolarce jest możliwe, co pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych planów architektonicznych.

Stolarka aluminiowa – najważniejsze zalety

Duże, przeszklone powierzchnie cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością, wyglądają niezwykle nowocześnie i wpuszczają sporą ilość światła do pomieszczenia, które w dzisiejszych czasach jest ważne dla zdrowia ludzi, spędzających większość swojego czasu w budynkach.

Stolarka aluminiowa to nie tylko modne rozwiązanie, które szczyci się jedynie dobrym wyglądem – to również troska o środowisko, to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Drzwi i okna stworzone sposobem stolarki aluminiowej są odporne na utratę ciepła, skutecznie ograniczając koszty ogrzewania.

Poznaj największe zalety stolarki aluminiowej

Stolarka aluminiowa jest przede wszystkim przyjazna dla środowiska, co wczasach wysokiego poziomu eksploatacji zasobów naturalnych i sporego zanieczyszczenia planety jest niezwykle ważne. Materiał, z jakiego jest wykonana, jest stu procentowo możliwy do odzyskania, dzięki czemu może być wykorzystywany wielokrotnie. Kolejnym plusem jest wysoka energooszczędność, co znacznie obniża koszty utrzymania budynku, właśnie dlatego stolarka aluminiowa jest dobrą inwestycją.

Tego typu rozwiązanie łączy ze sobą bezpieczeństwo, łatwość użytkowania oraz nowoczesny design – lekkość materiału powoduje prosty montaż, a wygląd produktu jest w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Bogata paleta barw umożliwia dopasowanie stolarki aluminiowej do prawie każdego stylu architektonicznego.

 

Mirosław Tomasz Borucki » Mapa użytkownika » Kontakt »                                        Wsparcie merytoryczne ART Strefa »

Mirosław Tomasz Borucki

Copyright© 2016 - 2017

Pozostałe materiały w serwisie: Lampa Don Emilio » Szprosy » Okna przesuwne » Okna Kęty » Okna Piła »
Poznaj efekt mokrej kostki brukowej »