Mirosław Tomasz Borucki

Budownictwo i inwestycje na rynku nieruchomości. Blog Mirosława Tomasza Boruckiego. Remonty, ceny materiałów budowlanych, nowości.

Strona główna »

Wróć na stronę główną

Okucia okienne »

Polecane prze ze mnie okucia.

Drzwi zewnętrzne »

Obejrzyj drzwi do domu.

Jeśli chcesz, napisz nas na: miroslaw@tomekborucki.pl »

Szybki kontakt do mnie i do mojego zespołu redakcyjnego.

Wybór drzwi zewnętrznych to trudny wybór.

Czy wiesz jakie kupić do swojego domu?

W naszym serwisie poznasz najnowsze trendy dotyczące stolarki drzwiowej

Sprawdzisz ranking firm, które produkują najlepsze drzwi zewnętrzne

Dowiesz jakie materiały wybrać i dlaczego?

Nasi eksperci podpowiedzą na co powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie

Nasi użytkownicy chętnie dyskutują na temat drzwi zewnętrznych marki Aluhaus

Marka Aluhaus wchodzi do grupy kapitałowej Oknoplast

Ostatni komentarz dodał: Karlos_41

[...] zastanawiałem się jeszcze nad drzwiami wykonanymi przez lokalnego rzemieślnika, bo z tego [...] czytaj więcej o drzwiach zewnętrznych »

 

Dlaczego warto wybrać solidne drzwi zewnętrzne?

Zabezpieczają dom przed włamaniem

Solidne wzmocnienia oraz odpowiednie
zamki chronią naszego bezpieczeństwa

Zachowują parametrów przez lata

Znani producenci stawiają na solidność wykonania oraz dbają o detale

Nie deformują się wraz upływem czasu

Wykonane z wytrzymałych i odpornych
materiałów wysokiej jakości.

 

Drzwi zewnętrzne są niezbędne w każdym domu

Niezależnie od tego czy mieszkamy w mieszkaniu czy domku jednorodzinnym, drzwi zewnętrzne odgrywają w nim istotną rolę. Nie tylko zapewniają azyl, chroniąc nasze ognisko domowe, ale również zabezpieczają nas od przykrego hałasu czy chłodu. Wybierając drzwi zewnętrzne warto postawić na wysokiej jakości materiały oraz solidne wykonanie.

Drzwi zewnętrzne do domu, jakie wybrać? Sprawdziliśmy najpopularniejsze modele

Drzwi zewnętrzne do domu czy mieszkania powinny być nie tylko ładne, ale przede wszystkim solidne. To w dużej mierze właśnie od nich zależy bezpieczeństwo domu. Dodatkowo powinny także chronić pomieszczenie przed nadmiernym wychłodzeniem, czy hałasem płynącym z dworu.

Idealne drzwi zewnętrzne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a przy tym lekkie i łatwe montażu. Powinny je także wyróżniać solidność, trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne. Nie zawsze jednak na pierwszy rzut oka można ocenić jakość ich wykonania. Właśnie dlatego specjalnie dla Was wykonaliśmy teksty, które mają pomóc w wyborze najlepszych drzwi zewnętrznych do Twojego domu.

Drzwi z PCV czy z drewna?

Drewno jest niewątpliwie jednym z częściej używanych materiałów, wykorzystywanych do produkcji stolarki drzwiowej. Jednak jeżeli myślisz się o nich w swoim domu to musisz przygotować się na niemały wydatek. Drzwi drewniane są najdroższe wśród wszystkich dostępnych na rynku modeli, a do tego wymagają regularnej konserwacji.

W wielu wypadkach lepszym rozwiązanie są drzwi wykonane z PCV. Nie tylko są lżejsze i tańsze od drewnianych, ale mogą równie solidnie zabezpieczyć mieszkanie. W tworzywo sztuczne o wiele łatwiej zamontować dodatkowe wzmocnienia oraz zamki antywłamaniowe, które ochronią nasz dobytek przed niechcianymi gośćmi. Dodatkowo nie wymagają tak częstej konserwacji i są łatwiejsze w codziennej pielęgnacji oraz czyszczeniu.

Wybór jest oczywiście kwestią indywidualną, podyktowaną własnym gustem oraz potrzebami. Warto jednak solidnie przemyśleć ich wybór przed zakupem by mieć pewność, że będą spełniały swoje funkcje.

 

Mirosław Tomasz Borucki » Mapa użytkownika » Kontakt »                                        Wsparcie merytoryczne ART Strefa »

Mirosław Tomasz Borucki

Copyright© 2016 - 2017

Mirosław Tomasz Borucki. Ze mną dowiesz się, jak wybudować i zadbać o swój dom. Na 100%.